ÚVODNÍ STRÁNKA KDE TRÉNUJEME CENÍK TRENÉŘI NÁBOR LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ KONTAKT

Tenisová škola Martina Hlaváčková

Martina Hlaváčková

MARTINA HLAVÁČKOVÁ

Přehled vzdělání:
Tenisové sympozium – Prostějov, březen 2010
Týdenní stáž v IMG akademii (Nick Bolletieri), Florida, únor 2010
Tradiční čínská medicína – říjen 2005-duben 2009
Mykoterapie I . – říjen 2008
Diagnostika nemocí podle jazyka – seminář – říjen 2008
Yi-Jing (Běh osudu) – seminář – říjen 2008
Masáže qigong tuina – říjen 2007 - základní kurz
Power Yoga Basic (součást vzdělávacího programu FISAF) – březen 2005
Masér pro sportovní a rekondiční masáž – červen 2006
Joga pro těhotné –listopad 2005
Power Yoga Advanced – prosinec 2005
Fitness Instructor (2.stupeň mezinárodního vzdělávacího programu FISAF) – 2002
Fitness Core (základní stupeň mezinárodního vzdělávacího programu FISAF) – 2002
Specializovaný kurz dětského a juniorského aerobiku – únor 2000
Seminář pro tenisové trenéry s Peterem Burwashem – Praha 2000
Trenér I.třídy – FTVS UK 1992-95
Trenér II.třídy –ČTS 1992
Trenér III.třídy – ČTS 1991

Životopis:
S tenisem jsem začínala v sedmi letech v tenisovém klubu I.ČLTK Praha. Za tento klub jsem hrála nejvyšší klubové soutěže v žákovských a dorosteneckých věkových kategoriích. V dorostu jsem byla členkou týmu, který vybojoval 2.místo v soutěži družstev České republiky a 2.místo v ČSSR. Jako dorostenka jsem hrála národní ligu (tehdejší druhou nejvyšší soutěž družstev dospělých).

Nejraděj jsem hrávala debly a mixi a v nich jsem také dosahovala nejlepších výkonů. Ale také v singlech jsem vyhrála několik "áčkových" turnajů.

V letech 1984-89 jsem hrála za TJ Naftové motory 1. a 2. třídu dospělých. V tomto oddíle jsem také začínala se svou trenérskou činností.

Z Naftových motorů jsem odešla roky do TO Dukla Praha. Za tento klub jsem hrála druhou nejvyšší republikovou soutěž družstev dospělých a pokračovala jsem v trenérské činnosti, která mě začínala bavit čím dál víc. Po dvou letech trénování dětí v tenisové školičce a mladších žáků závodního družstva klubu jsem odešla na mateřskou dovolenou. Brzy mi trénování a vůbec tenis začal scházet a tak po dvouletém "odpočinku" jsem se v roce 1996 vrátila do tenisového klubu, ve kterém jsem se tenis naučila a kde jsem prožila své tenisové mládí - do TK I. ČLTK Praha, tentokrát jako trenér přípravky a TŠ. V letech 2000 až 2003 jsem na Štvanici působila jako šéftrenérka TŠ. Na Štvanici mi prošli rukama: Alžběta Baráková, Jakub Mezek, Jan Piskáček, Nikola Brejlová, Petr Krajíček, Pavel Vaniš, David Šimůnek, Jakub Smrž, Tereza Budilová, Veronika Červinková, Michaela Pechačová, Grossmannová Denisa, Nepalová Karolína, Sorokáčová Veronika, Tofernerová Tereza, Fléglová Monika, Kůlová Jana, Maršoun Marek … Od zimní sezóny 2003 vedu TŠ a závodní tenis v TO Baník Praha a ve Sport Centru na Proseku.

Od roku 1985, kdy se věnuji trenérské činnosti, jsem absolvovala trenérské kurzy 3. a 2. třídy, v roce 1995 jsem ukončila studium na FTVS (trenér I. třídy). A protože jsem se chtěla dozvědět ještě něco víc o výživě sportovců a správném posilování, prošla jsem vzdělávacím programem ČSAE a vlastním mezinárodní licenci na Personal Trainer v oblasti fitness a vlastním licenci instruktora powerjogy.

Jsem ráda, že se mohu věnovat sportovní práci s dětmi i dospělými , která mě velmi baví a uspokojuje. Jako málokdo mohu říci, že moje práce je i můj koníček. Někteří lidé říkají, že jdou do práce. Já ale chodím na tenis nebo si jdu zacvičit s klientem. Takže ten, kdo neví čemu se věnuji, si může myslet, že nemám co dělat a pro ukrácení dlouhé chvíle si jdu "plácnout" tenis nebo se jdu předvádět do posilovny …

Byla bych ráda, kdyby se všem mým tenisovým dětem stal tenis láskou a koníčkem na celý život a všichni naši zákazníci byli spokojeni s našimi službami.
Tenisová škola Martina Hlaváčková, Telefon: 777 319 229, Internet: http://www.tenisovaskola.cz, e-mail: info@tenisovaskola.cz